KONST / Litografier / Färglitografi 14177204
*
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Stolar, monogram. Signerad, numrerad 77/190. Färglitografi. Bladets mått: 20x57, yttermått inklusive ram: 32x69 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 september 2021
kl 20:33:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/9 22:45:27
1
700 kr
5/9 17:32:09
2
1.000 kr
6/9 18:54:45
3
900 kr
6/9 18:54:46
2
1.000 kr (Budbetjänt)
6/9 18:55:03
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karmstol karmstolar litografi litografier litografiskt blad monogram stol stolar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38
-
2019 Färglitografi
Birgit Broms (1924-2008), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:13
-
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53
-
5425 Färglitografi
Carin Adler (f. 1929), Sverige. Skärgård, "Juni". ..//
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:58
*
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
nr 1417 7204
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Stolar, monogram. Signerad, numrerad 77/190. Färglitografi. Bladets mått: 20x57, yttermått inklusive ram: 32x69 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/9 22:45:27 | 1 | 700 kr |
5/9 17:32:09 | 2 | 1.000 kr |
6/9 18:54:45 | 3 | 900 kr |
6/9 18:54:46 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
6/9 18:55:03 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karmstol karmstolar litografi litografier litografiskt blad monogram stol stolar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38
-
2019 Färglitografi
Birgit Broms (1924-2008), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:13 -
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53 -
5425 Färglitografi
Carin Adler (f. 1929), Sverige. Skärgård, "Juni". ..//
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:58